«Усьому свій час, і година своя кожній справі під небом: час народжуватися, і час вмирати; час саджати, і час збирати посаджене; час вбивати, і час лікувати; час руйнувати, і час будувати; час плакати, і час сміятися; час нарікати, і час танцювати; час розкидати каміння, і час збирати каміння; час обіймати, і час ухилятися від обіймів; час шукати, і час втрачати; час берегти, і час кидати; час роздирати, і час зшивати; час мовчати, і час говорити; час любити, і час ненавидіти; час війни, і час миру.»

Еклезiаст 3:1-8

 

Чим, якою мірою можна вимірювати час? Століттями, як історію Київської Русі, або роками, як історію сучасної України? Або днями і ночами, як ми це робимо вже 181 добу, між проміжками сирен повітряної тривоги?

Але ж у любому випадку ми повною мірою розуміємо цінність та вагомість поняття Незалежності та Свободи, важливість для кожного з нас жити в Україні, любов та належність до якої ми відчуваємо зараз із особливими почуттями ніжності та болю.

Ми зустрічаємо День Незалежності України знаходячись в різних містах і в різних державах. На різних континентах і в різних часових поясах. Або на полі бою, або в містах України під загрозою обстрілу, або десь далеко під мірним небом, уважно дивлячись кадри новин з України.

Усіх нас зараз об’єднує загальне почуття любові до України і бажання скорішої перемоги над ворогом, який хоче знищити нас, нашу державу, і нашу Незалежність.

Ми живемо, виборюємо, мріємо і молимось за Україну!

Ми просимо Творця надати сил, мужності, терпіння і удачі захисникам України, та всім її громадянам!

Ми просимо Творця надати мудрості та мужності державним та військовим керівникам України та дружніх держав світу!

В День Незалежності, як і в кожен день цієї війни, ми віримо в нашу перемогу, ми впевнені, що Добро і Світ переможуть Зло та Темряву! Ми вірімо, що настане час і ми знов зберемося разом у наших містах і громадах у нашій незалежній, вільній, квітучій, переможній державі!

Слава Україні!

Слава героям, які віддали своє життя за свободу і Незалежність України!

Слава героям, які зараз захищають та звільнюють Україну від російських загарбників!

Олександр Гайдар,

Виконавчий директор РОГПІУ