Нещодавно, ми радо вітали в нашій громаді представників Всесвітнього Союзу Прогресивного Юдаїзму. Вони відвідували Україну задля підтримки громад та більш глибокого розуміння їхніх потреб у ці тяжкі часи.

Після візиту, учасник делегації Даніель опублікував в своїх соцмережах ВІДЕО, яке ми пропонуємо до вашої уваги:

«Ольга рятувала своїх доньок та накривала їх ковдрою, коли в їхній будинок летіли бомби. Ада прихистила 10 біженців в приміщенні громади.

Я відвідав Україну разом зі Світовим Союзом Прогресивного Юдаїзму, щоб підтримати наші громади в Україні та побачити результати збору донатів Українським кризовим фондом.

Якщо відвідування всіх країн світу чогось і навчило мене, так це того, що поза газетними заголовками – будь-який конфлікт має людське обличчя.

Україна сьогодні – це історія як людської трагедії, так і величезної стійкості. Як окремих людей і громад, котрі тікали від обстрілів, так і тих, хто відкрив свої домівки для сімей-переселенців.

Гортаючи новини про зміну лінії фронту та військові баталії, будь ласка, подумайте про сім’ї, які живуть тут: про борщ, яким вони хочуть вас пригостити, про клезмерські інструменти, на яких вони з гордістю грають, про те, з якою гордістю вони називають такі міста, як Львів і Київ, своїм домом, і про маленькі моменти радощів в перервах між сиренами повітряної тривоги.

The Ukraine Crisis Fund – це не просто збір коштів на сьогоднішній день, це підготовка до кращого майбутнього, кращого завтра для тих, хто називає Україну своїм домом.

Щоб зробити пожертву до Українського кризового фонду, відвідайте: https://bit.ly/WUPJSup »

 

У коментарях до відео, Даніель зазначив, що це його перший матеріал з України. Але незабаром він збирається поділитися іншими вражаючими історіями про Україну та українців, які зміг зібрати під час візиту.

Слідкувати за його публікаціями можна за посиланням: https://www.instagram.com/dhersz/