Шановні друзі!
Велике єврейське свято ШАВУОТ вже на порозі нашої громади.

Розпочнемо 21 травня о 19:00 – рабинеса Юлія Гріс буде читати та коментувати Сувій «Рут».
В пʼятницю, 22.05 о 19:00- молитва «Ізкор» та Кабалат Шабат.
23.05 -о 10:00 в програмі «Духовний сніданок» прочитаємо та поговоримо про 10 заповідей.
11:00 – Шабатня літургія: Тижневий розділ Тори «Насо».
12:45 – Лея Іваніченко презентує свої роздуми про ШАВУОТ.
Після презентації- святковий бенкет (їмо молочні страви, які ми принесли).
17:00 -«Ми разом», в Зумі , роздуми про тижневий розділ Тори разом с реформістською громадою «Бет Ам», Лонг Айленд, США.
24.05, неділя, о 12:00
Музично-навчальна програма «Мій Ізраїль». Своїми руками робимо карти Ізраїлю ( і беремо з собою додому).
Хаг ШАВУОТ САМЕАХ!
Ваш РАД