Цього року минає 76 років від однієї з трагічних сторінок історії Голокосту в Україні — масового вбивства євреїв 29 — 30 вересня 1941 року у Бабиному Яру в Києві. 

Бабин Яр є символом усіх страждань, несправедливості та варварства, які приніс Європі фашизм. Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, зондеркоманда 4а розстріляла там майже 34 тисячі євреїв. Під час німецької окупації Києва у 1941—1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів нацистами євреїв та ромів, радянських військовополонених, в’язнів Сирецького концтабору, а також радянських підпільників, членів Організації українських націоналістів, душевнохворих, заручників, «саботажників», порушників комендантської години та інших.

Релігійне Об’єднання Громад Прогресивного Іудаїзму України 28 вересня 2017 року о 12 годині пропонє вшанувати пам’ять жертв Бабиного Яру.

Церемонія розпочнеться зі вступного слова Головного Рабина України та Києва громад Прогресивного Іудаїзму Рабина Олександра Духовного біля офіційного меморіалу жертв Бабиного Яру (станція метро «Дорогожичі»), продовжиться пам’ятною ходою до фактичного місця розстрілу і закінчиться спільним молебнем в пам’ять всіх невинно загиблих в цій трагедії.

Запрошуємо  прийняти участь у цьому заході та проголосити спільний молебінь за жертвами Бабиного Яру, за мир, спокій та процвітання України.