Уважаемые члены и друзья Общины!

Приглашаем Вас принять участие в митинге в поддержку Государства Израиль.

В связи с последними событиями в Израиле, по инициативе ряда еврейских организаций и общин Киева, в среду, в 14.00 28-го октября 2015 года состоится митинг против террора в поддержку Государства Израиль
«Україна та Ізраїль — разом назавжди» , «Україна підтримує Ізраїль», «Ні — терору» — під такими гаслами у середу, 28 жовтня 2015 року, у Києві відбудеться мітинг на підтримку Держави Ізраїль, яка вчергове зіткнулася з жахливою хвилею терору.
Сотні киян, молодь та студенти, представники громадських, религійних та благодійних організацій зберуться о 14.00 під стінами посольства Держави Ізраїль, що знаходится на бул. Лесі Українкі, 34.
Україна та Ізраїль — братні країни. В Ізраїлі живуть понад 300 тисяч наших братів і сестер, народжених на нашій землі. Це країна, яка багато у чому є взірцем для України, країна, з якою у нас близькі сімейні зв’язки. Українці ніколи не залишать свого брата у біді. Ми збираємось, щоб голосно промовити: Україна та Їзраїль — брати назавжди. Ми не полишимо наших братів і сестер в Ізраїлі на поталу. Україна й українці завжди готові стати на захист Їзраїлю, та разом з Ізраїлем побороти терор.
Громадянський рух, реформи та перетворення в Україні показали, що наші народи поділяють однакові цінності. І Україна, і Ізраїль хочуть жити у вільному, цивілізованому світі, розбудовувати свої економікі та співпрацювати задля кращого майбутнього цілого світу. Але останні прикрі подіі показали, що сусіди обох наших країн не поділяють з нами наші погляди на мир та сучасність.
Щоб об’єднати зусилля у подоланні терору, розвязаного проти наших країн, щоб українці та ізраїльтяни жили у мирі — саме для цього ми збираємось 28-го жовтня 2015 року у Києві на бул. Лесі Українкі, 34 біля посольства Держави Ізраїль.